Marketing a PR

Namícháme vám marketingový koktejl z ověřených ingrediencí. Navrhneme komunikační strategii a dostaneme vaši značku mezi lidi. Nepoužíváme žádný univerzální mustr. Pro každý projekt vymýšlíme jedinečnou marketingovou a propagační strategii, která mu dokonale padne. A v čem tkví naše tajemství? V perfektní souhře našeho FoxMIXU.

Content Marketing

Dostupná možnost, jak mít lehce vyhráno u vyhledavačů, zákazníků a uživatelů a i na sociálních sítích. Zvolíme vhodnou formu pro podporu vašeho byznysu a pomůžeme vám s volbou témat i dlouhodobé strategie.

Public Relations

Public relations je nedílnou součástí jakéhokoliv projektu. Je úplně jedno, jestli pečete tu nejlepší pizzu v okolí, nebo vyrábíte ty nejkvalitnější součástky do motorů, když o sobě nedáte vědět.

Sociální sítě

Vytvoříme komunitu kolem vašich produktů a značky. Sociální sítě jsou nejjednodušším nástrojem, jak pravidelně komunikovat se svými stávajícími i potenciálními zákazníky. Pomůžeme vám využít potenciál sociálních sítí naplno a naučíme Vás s nimi pracovat.

A mnoho dalšího ...

Připravíme PR články a advertoriály na zakázku a zajistíme jejich umístění v médiích, Dodáme tiskové zprávy pro média a postaráme se o jejich distribuci, Uspořádáme pro vás online i offline soutěže (na webu, sociálních sítích, v médiích), Uspořádáme, zorganizujeme i povedeme tiskové konference pro novináře, Zajistíme eventy pro vaše významné partnery a klienty.

SEO

Když už tvoříme obsah, tak se vším všudy. Chceme, aby vás vaši zákazníci rychle našli, proto vytváříme kvalitní obsah, který je atraktivní jak pro uživatele, tak i pro vyhledavače.

Ostatní služby

Tohle všechno taky umíme a dobře

Webové stránky

Čím to, že jsou naše weby opravdu Yummy?

Grafický design

Unikátní design šitý na míru vytváříme nejen pro webové stránky.

Copywriting

Dobrý textový obsah je základem každého webu.               

Projekty

Máte nápad na projekt, ale nevíte, jak na něj?

Výzkumy a analýzy

Zjistěte si, jak si Vaše firma stojí na trhu a jak ji vnímají Vaši zákazníci.